PFNiS

Polifestiwal 2015

Z wielką radością informujemy, że 16 kwietnia 2015 przy ulicy Piotrowo 2 w Poznaniu rusza wielkie wydarzenie kulturalno-naukowe – Polifestiwal!

Nie jest tajemnicą, że ta cykliczna impreza, odbywająca się w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, rok w rok gromadzi ogromne rzesze pasjonatów wiedzy i nauki, którzy przybywają do Politechniki Poznańskiej z całego regionu Wielkopolski oraz najdalszych zakątków kraju. Dlatego też już teraz gorąco zachęcamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w kolejnym już Polifestiwalu.

Hasło przewodnie imprezy brzmi “Witamy w kosmosie!”, i jak to w kosmosie na wszystkich odwiedzających nas tego dnia czeka moc wrażeń: widowiskowe pokazy i prezentacje, intrygujące wykłady, warsztaty, wystawy oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek, zarówno dla młodszych jak i starszych entuzjastów nauk ścisłych!

Poniżej znajdziecie Państwo oficjalny program Polifestiwalu:

  • Przenośne Planetarium -Planetarium przenośne jest unikalnym narzędziem dydaktycznym, pozwalającym na pokazanie zjawisk astronomicznych i geograficznych zachodzących na niebie oraz zilustrowanie praw fizycznych rządzących ruchem ciał niebieskich. Dla młodszych i starszych to okazja do poszerzenia swojej wiedzy i odbycia cudownej podróży w niezwykły świat astronomii.

– Centrum Wykładowe, godz. 9:00-14:00, 20 osób na sesję (czas trwania sesji ok 20 min.)

Rezerwację na sesję w planetarium prosimy zgłaszać na konkretną godzinę (między 9:00-14:00). W ciągu jednej godziny odbywają się maks. 2 sesje (każda ok 20 min + 10 min przerwy między sesjami).

1

PROGRAM DO POBRANIA

Zgłoszenia prosimy kierować wyłącznie drogą mailową na adres: uck@put.poznan.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje:

Uczelniane Centrum Kultury
tel: 61 665 25 69
mail: uck@put.poznan.pl
 
 
2015-04-13_13h20_09

Możesz również polubić…