Koncerty Ogólne

Spotkanie Noworoczne i koncert Sylwii Grzeszczak

Po trzyletniej przerwie wracamy do tradycji! W środę, 25.01.2023 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbyło się doroczne Spotkanie Noworoczne pracowników naszej Uczelni, którego gospodarzem był Jego Magnificencja Rektor Politechniki Poznańskiej prof. dr hab. inż. Teofil Jesionowski. Wydarzenie uświetnił koncert wyjątkowej wokalistki Sylwii Grzeszczak w towarzystwie 3 znakomitych muzyków.

Sylwia Grzeszczak – wszechstronnie uzdolniona i charyzmatyczna. Pełna energii, radości i optymizmu. Wspaniała wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Znana z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. Zdolna, ambitna, utalentowana  przy tym piękna i czarująca. Ma na swoim koncie mnóstwo przebojów, które podbiły serca publiczności i gościły na szczytach list przebojów największych rozgłośni radiowych w kraju. Jej trzy solowe albumy zyskały statusy multiplatynowych płyt.

Koncert Sylwii Grzeszczak spotkał się z ogromnym zainteresowaniem społeczności akademickiej – widownia Auli Magna wypełniła się po same brzegi. Artyści swoimi utworami „Tamta dziewczyna”, „Księżniczka”, „Pożyczony”, „Małe rzeczy” czy „Prawda o nas” porwali publiczność, która owacją na stojąco podziękowała za wspaniały występ.

Sylwia Grzeszczak – śpiew, piano

Dawid Kostka – gitara

Adam Kram – perkusja

Wojciech Miecznikowski – gitara basowa

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z Koncertu Noworocznego – foto Filip Furmańczak Politechnika Poznańska

Możesz również polubić…