Wystawy

Wystawa „Zbuduj się. Sama-Sam.”

We wtorek, 23 października 2012 r. o godz.18:00 w Centrum Wykładowo-Konferencyjnym (ul. Piotrowo 2) odbyło się otwarcie wystawy Zbuduj się. Sama-Sam – autorzy: Katarzyna Ziółkowska-Szyszło i Błażej Kliks.

Zapraszamy.


Zbuduj się. Sama-Sam.

Człowiek jest nieustannie w budowie.

Jako istota biologiczna, samoorganizująca się i samopodtrzymująca, stanowi fizyczny zlepek atomów oraz cząstek. Tworzą one materialną strukturę komórek, tkanek, narządów i układów, która tętni nieustannymi zmianami.

Ona-On podlega stwarzaniu ciała w każdej sekundzie swego losu.

Jako istota psychologiczna i społeczna, człowiek stwarza się budując opowiadania o sobie samym, o swoim życiu i świecie, dla siebie i dla Innych zarazem. Żyje tym co niosą jego narracje, ponieważ to właśnie je urzeczywistnia.

Ona-On może budować siebie, w sobie i dla siebie. Stawać się autorem projektu budowy oraz wykonawcą w jednym. Najlepszym.

Jako istota duchowa, składa klocki swojego niewymiernego wnętrza, współgrając ze światem z pomocą niewidzialnych nitek nadnaturalnych zjawisk. Czerpie potężną – duchową motywację i buduje swą świątynię idei, przekonań, wierzeń.  W niej może się schować, żyć.

Ona-On konstruuje swe sanktuarium każdego dnia, zgodnie z dążeniem do nowej, lepszej formy.

Jednym z placów budowy może być spotkanie coachingowe. System komunikacyjny powołany na użytek  autoryzowanej zmiany i sukcesu pojętego indywidualnie. Temu spotkaniu i tkwiącemu w nim potencjałowi rozwojowemu, poświęcona jest wielowątkowa refleksja autorów.

Ona-On integruje swoje wymiary i wątki nieustannie. Jest zawsze podczas budowy, na budowie. Placów jest wiele.

Wystawa będzie miała formę zintegrowanych kolaży, zawierających: idee coachingowe, obrazy, relacje. Każda z tych kolaży ujawni budulec i budowę Jej-Jego, jakie mogą się potencjalnie pojawić w coachingu.

Resztę dopowie odbiorca i sobie, i Innym.

“W imieniu własnym i Błażeja Kliksa dziękuję Pani za udzielenie nam gościny i pomocy. Wernisaż wystawy był dla nas bardzo satysfakcjonujący, a rozmowy z gośćmi ciekawe i inspirujące.”

Serdecznie pozdrawiam

Katarzyna Ziółkowska-Szyszło

Możesz również polubić…