Koncerty

Spotkanie Noworoczne i koncert „TRE VOCI”

    W środę, 22.01.2020 r., odbyło się doroczne Spotkanie Noworoczne, którego gospodarzem był Jego Magnificencja Rektor Politechniki Poznańskiej prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski. Wydarzenie uświetnił występ znamienitego tria „TRE VOCI” w składzie Miłosz Gałaj, Mikołaj Adamczak, Voytek Soko – Sokolnicki. Tenorzy wystąpili w towarzystwie siedmiu wyśmienitych muzyków.

     Koncert „TRE VOCI” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem społeczności akademickiej – widownia Auli Magna wypełniła się po same brzegi. Artyści swoimi utworami „Mambo Italiano”, „My Way”, „Time to say goodbye”, „Lubię wracać tam gdzie byłem już” czy „Powróćmy jak za dawnych lat” porwali publiczność, która owacją na stojąco podziękowała za wspaniały występ.

     „TRE VOCI” – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny, wybuchowy koktajl, którego największym atutem są występy na żywo.Od prawie pięciu lat wzbudzają zachwyt publiczności na całym świecie, od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:

Możesz również polubić…