Ogólne

Jak urodziny to tylko u św. Mikołaja!

Aby spotkać św. Mikołaja trzeba znaleźć się na jego liście grzecznych dzieci, to wie każdy z nas… Ale czy to na pewno jedyny sposób?

Raz do roku, tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia, firma VW Poznań udowadnia swoim pracownikom, że jest przynajmniej jeszcze jedno wyjście – wystarczy wraz ze swoją pociechą przybyć na doroczną gwiazdkę dla pracowników firmy. Tym razem przypadła na dzień 10 i 11 grudnia i była o tyle szczególna, że nierozerwalnie związana z dniem urodzin jakie obchodził sam św. Mikołaj. Których to już urodzin? Tego jednak nie chciał zdradzić…

Warto wspomnieć, że w organizację tej niespodziankowej imprezy zaangażowali się liczni wolontariusze oraz pracownicy Politechniki Poznańskiej. Przygotowali na tą okazję szereg atrakcji dla ciekawskich świata i spragnionych wiedzy. Chętnych do ich przetestowania oczywiście nie brakowało, a zmaganiom przyglądali się i kibicowali pozostali goście jubilata m.in Smerfy, Spiderman, Kapitan Ameryka wraz z przyjaciółmi, a także… imperialni szturmowcy, Chewbacca i Lord Vader we własnej osobie! Zaprawdę moc była z nimi.

Zapraszamy do fotorelacji:

Możesz również polubić…