Piknik Pracowniczy 2012 – Relacja


Warning: A non-numeric value encountered in /opt/webspace/uroczystosci/public/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_gallery/package.module.nextgen_basic_gallery.php on line 252

Warning: Division by zero in /opt/webspace/uroczystosci/public/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_gallery/package.module.nextgen_basic_gallery.php on line 252

W piękny, słoneczny dzień, 18 maja 2012, w godzinach 1700 – 2200 odbył się kolejny już Rodzinny Piknik Pracowniczy Politechniki Poznańskiej. Organizowana przez Dział Socjalny oraz Uczelniane Centrum Kultury impreza stanowiła punkt kulminacyjny, trwających od 16 maja, Dni Politechniki Poznańskiej. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 2 tys. pracowników wraz z osobami towarzyszącymi i dziećmi.

Goście mogli wziąć udział w licznych zabawach intelektualnych oraz zawodach sprawnościowych. Na najmłodszych czekały zaskakujące atrakcje takie jak tor przeszkód ze zjeżdżalnią, kule wodne, kolorowy plac zabaw,   bungeerun, gigantyczne piłkarzyki, kręgle, gokarty Berg i inne. Piknikowanie umilały liczne występy artystyczne i pokazy.  Uczestnikom zapewniono poczęstunek, a niedawno otwarty w Centrum Wykładowym „Klub Profesorski”, zapraszał gości na pyszną kawę z domowym ciastem.

Gwiazdą wieczoru była „Strefa Zero”, która w miłej, rodzinnej atmosferze wyśpiewywała z gośćmi wesołe ballady rockowe do później nocy. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym. Do zobaczenia za rok!