DNI PP Ogólne

Piknik Pracowniczy 24.05.2019

Tegoroczny Piknik Pracowniczy, który odbył się 24 maja i był połączony z obchodami 100-lecia Wyższego Szkolnictw Technicznego w Poznaniu.

W piątkowe popołudnie okolice Centrum Wykładowego zmieniły się w minimiasteczko zapełnione atrakcjami dla najmłodszych.
Można było skorzystać między innymi z:
dmuchanej zjeżdżalni, torów przeszkód, kuli wodnych, krainy animacji, czy wybrać się na rejs motorówką po Warcie. Swoje stoisko miała także księgarnia „Z Bajki”, która prezentowała bogatą ofertą książek dla dzieci i dorosłych. Gościem księgarni była Magdalena Kiełbowicz pisarka pytała najmłodszy, co najchętniej lubią czytać i po jakie książki sięgają najczęściej.

O nasze pełne brzucha zadbała „Biesiada”, która serwowała wyśmienite pierogi, grillowaną kiełbasę i znane każdemu poznaniakowi regionalne pyry z gzikiem. Nie zabrakło także występów artystycznych zespołu
„Mali Poligrodzianie”. Widownia z radością oklaskiwała tancerzy i z chęcią oglądała bogaty program przygotowany przez grupę. Aplauzom nie było końca! Doskonała pogoda i wyśmienita atmosfera sprawiły, że zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Zwieńczeniem Pikniku był fantastyczny występ zespołu AudioFeels.
Artyści zaprezentowali bogaty repertuar coverów polskich i zagranicznych twórców. Wykonali utwory Andrzeja Zuchy, Bruno Marsa, Maroon 5 i innych. Swoją charyzmą i pięknymi wokalami sprawili, że był to piknik stulecia, który na pewno zapamiętamy.

 

fotorelacja

Możesz również polubić…